Drawpile

Mac için Kollaboratif Resim Düzenleme Aracı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13.0 MB
  • Version 0.9.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Drawpile
Drawpile; Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, birden fazla katılımcı ile ortak çalışmalar yürütülmesine olanak sağlayan oldukça faydalı bir resim ve grafik düzenleme yazılımıdır.

Drawpile; Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, birden fazla katılımcı ile ortak çalışmalar yürütülmesine olanak sağlayan oldukça faydalı bir resim ve grafik düzenleme yazılımıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Mac OS kullanıcılarına sunulan yazılım ile ortak resim veya grafik işleri yürüten kişiler eş zamanlı olarak çalışmalarını kolayca düzenleyebilirler.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüz ile karşımıza çıkan yazılım her seviyeden kullanıcı tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Yazılımı ilk açtığınızda karşınıza çıkan panelde, üst tarafta araçlar, sağ tarafta ise ayarları görebilirsiniz. Bu panelde ihtiyacınız olan tüm fonksiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

İş ortamında veya arkadaşlarınız ile ortak bir resim yada grafik işi yapıyorsanız ve eş zamanlı olarak düzenlemeler yapmanız gerekiyorsa Drawpile tam size göre. Mutlaka denemelisiniz.

Drawpile indir
DİĞER SÜRÜMLER